Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 703.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1359.72.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 223.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 703.99 (wykryta w dniu: 2022-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1359.72. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały to automatyczny odkurzacz z filtrem HEPA i pojemnością 0,6 l, który pracuje do 90 min z głośnością od 71 do 75 dB. Urządzenie ma programator pracy, zdalne sterowanie i oferuje odkurzanie jako opcję czyszczenia. Charakteryzuje się dynamiczną nawigacją i mapowaniem terenu, ssaniem o mocy 2500Pa i pojemnikiem na kurz o pojemności 600ml. Zastosowano inteligentny zbiornik na wodę, potężny czterordzeniowy procesor, 15 czujników ruchu i dużą platformę czyszczącą. Można sterować odkurzaczem zdalnie przez aplikację mobilną, co ułatwia śledzenie pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada system nawigacji na podstawie wizualizacji i profesjonalny czujnik wizyjny OV, przez co tworzenie map jest szybsze i dokładniejsze.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały za kwotę 1359.72 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 135.97 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 223 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały można było kupić za 703.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały wynosi 1359.72 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały posiada 223 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.