Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 703.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 949 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 223opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 703.99 zł (wykryta w dniu: 2022-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-30) wynosi 949 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 223 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Srebrny (Silver).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały można było kupić za 703.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały wynosi 949 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały posiada 223 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.