Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1869.09 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 87opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/18/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1869.09 zł (wykryta w dniu: 2022-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-18) wynosi 2399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781 6/128GB Pomarańczowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV można było kupić za 1869.09 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV wynosi 2399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.