Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1869.09.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2299.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1869.09 (wykryta w dniu: 2022-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 2299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV to zaawansowane urządzenie, które oferuje użytkownikom inteligentne sprzątanie z wykorzystaniem podwójnych kamer i systemu unikania przeszkód Reactive AI. Dzięki mocnemu 8-rdzeniowemu procesorowi Qualcomm i większej o 25% mocy ssania, odkurzacz zapewnia dokładne czyszczenie w ciągu do 180 minut na jednym ładowaniu. Posiada również elektroniczny zbiornik na wodę do mopowania, opcje czyszczenia takie jak odkurzanie, mopowanie, czyszczenie intensywne i sprzątanie miejscowe (SPOT), a także funkcje automatycznego powrotu do bazy, wirtualnej ściany i programatora pracy. Z pojemnością 0,46 l i filtrem HEPA, Roborock S6 MaxV jest jednym z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych na rynku, oferującym inteligentne, wydajne i spersonalizowane sprzątanie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV za kwotę 2299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 229.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV można było kupić za 1869.09 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV wynosi 2299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.