Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2477 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2603.75 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 4opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2477 zł (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-26) wynosi 2603.75 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mop parowy Vileda Steam Plus XXL 168935.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały można było kupić za 2477 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały wynosi 2603.75 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Hobot Legee D7 Biały posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.