Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 473.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 267.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 473.8 (wykryta w dniu: 2022-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały to automatyczny odkurzacz z filtrem HEPA i pojemnością 0,42 l, mogący pracować do 90 min na jednym ładowaniu. Z poziomem hałasu wahającym się od 50 do 65 dB, urządzenie oferuje opcje czyszczenia poprzez mopowanie i odkurzanie oraz zdalne sterowanie za pomocą aplikacji. Jest wyposażony w 16 podstawowych funkcji w tym dużą moc ssania 2200 Pa, cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, bezwładnościowy układ nawigacji oraz 3-etapowe filtrowanie. Japoński silnik Nidec gwarantuje efektywne czyszczenie głębokich szczelin, a 4 poziomy ssania dostosowują się do różnych rodzajów zabrudzeń. Dodatkowo, jego cienka obudowa pozwala na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a funkcja wznawiania czyszczenia w miejscu przerwania zapewnia kontynuację pracy bez zakłóceń.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 267 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały można było kupić za 473.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały posiada 267 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Mop parowy Vileda Steam Plus 2400870.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.