Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Box S Smart TV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Box S Smart TV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 222.3.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 239.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1000.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Box S Smart TV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Box S Smart TV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Box S Smart TV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 222.3 (wykryta w dniu: 2022-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 239. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Box S Smart TV

Xiaomi Mi Box S Smart TV to odtwarzacz multimediów strumieniowych 4K Ultra HD, który oferuje nieskończoną rozrywkę dzięki wbudowanemu Asystentowi Google i Chromecast. Jest szybki i responsywny, napędzany systemem Android 8.1, posiada 2 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wspiera łączność sieciową i Wi-Fi, a także oferuje audio klasy premium z technologią DOLBY i DTS. Mi Box S zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji i umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 4K HDR z szybkością do 60 klatek na sekundę. Ma również funkcję „Mirror” do bezprzewodowego przesyłania obrazu oraz umożliwia sterowanie głosowe za pomocą pilota z mikrofonem.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Box S Smart TV

Według naszych danych Xiaomi Mi Box S Smart TV można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Box S Smart TV za kwotę 239 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Box S Smart TV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Box S Smart TV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1000 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Box S Smart TV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Box S Smart TV?

Najtaniej Xiaomi Mi Box S Smart TV można było kupić za 222.3 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Box S Smart TV aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Box S Smart TV wynosi 239 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Box S Smart TV?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Box S Smart TV posiada 1000 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.