Historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1299 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2899 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 0 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 27opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1299 zł (wykryta w dniu: 2022-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-18) wynosi 2899 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start można znaleźć w minimum 0 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 11 128GB Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start można było kupić za 1299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start wynosi 2899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.