Historia ceny i opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1499.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1499 (wykryta w dniu: 2022-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-08-19 08:34:55 UTC) wynosi 1499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start to funkcjonalne i komfortowe urządzenie do użytku domowego, idealne dla osób z ograniczoną przestrzenią. Osiąga maksymalną prędkość 14 km/h i jest przeznaczona dla użytkowników o wadze do 120 kg. Dzięki kółkom transportowym i możliwości składania, bieżnia jest łatwa do przeniesienia i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Wyposażona jest w komputer z czytelnym ekranem i zróżnicowanymi programami treningowymi, w tym specjalnym do spalania tłuszczu oraz trzema indywidualnymi. Wyświetla prędkość, czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie i puls. Regulacja prędkości znajduje się na poręczy, co ułatwia zarządzanie treningiem. System amortyzacji Air Cushion z poduszkami powietrznymi redukuje obciążenie stawów i zapewnia bezpieczeństwo podczas biegania. Regularny trening na bieżni poprawia kondycję serca i układu krążenia.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start za kwotę 1499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 149.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start można było kupić za 1499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start wynosi 1499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-08-19 08:34:55 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi Box S Smart TV.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.