Historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2499 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2799 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 20opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2499 zł (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-30) wynosi 2799 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5.

Sprawdź również historia ceny Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus można było kupić za 2499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus wynosi 2799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.