Historia ceny i opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2499 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 3199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Bieżnia treningowa elektryczna Zipro Notus to wygodne i praktyczne urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie treningu biegowego w domowym zaciszu. Posiada solidną konstrukcję ze stali, stabilną ramę i nośność do 150 kg, a także możliwość złożenia i zaoszczędzenia miejsca. System wspomagania opadania pasa biegowego zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a kółka transportowe ułatwiają przestawianie bieżni. Notus wyposażona jest w system amortyzacji AIR CUSHION PRO z poduszkami powietrznymi i amortyzatorami, co gwarantuje ochronę stawów przed przeciążeniami i redukuje ryzyko urazów. Zaawansowany komputer pozwala na różnorodne treningi, zastępując trenera personalnego, a maksymalna prędkość bieżni wynosi 18 km/h.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus za kwotę 3199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 319.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus można było kupić za 2499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus wynosi 3199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Start.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.