Historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1599 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1699 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 10opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/29/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1599 zł (wykryta w dniu: 2022-03-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-29) wynosi 1699 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno można było kupić za 1599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-03-06.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno wynosi 1699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.