Historia ceny i opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1380.72.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 19.01.2024.

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1380.72 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-19) wynosi 1599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno za kwotę 1599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 159.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno można było kupić za 1380.72 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Tekno posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Notus.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.