Historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 899 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1349 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 6opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/29/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 899 zł (wykryta w dniu: 2022-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-29) wynosi 1349 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite

Według naszych danych Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5.

Sprawdź również historia ceny Perfumy Dior Miss Dior woda perfumowana 50ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite?

Najtaniej Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite można było kupić za 899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite aktualnie?

Aktualna cena Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite wynosi 1349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite?

Według serwisu Ceneo, Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.