Historia ceny i opinie o Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 58.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)

Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) to wysokiej jakości urządzenie, które pozwala użytkownikom na nagrywanie filmów w rozdzielczości Ultra HD (4K) oraz robienie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. Kamera wyposażona jest w matrycę CMOS oraz wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę urządzenia. GoPro Hero 8 Black posiada kilka trybów fotograficznych i wideo, w tym szeroki kąt obiektywu, liniowy, wąski, a także slow motion i time lapse. Ponadto, kamera ma intuicyjnie zaprojektowane menu, które umożliwia szybkie dostosowanie ustawień. Urządzenie jest kompaktowe i wygodne w transporcie, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem na wakacje i podróże. Dzięki pojemnemu akumulatorowi kamera może nagrywać do godziny materiału w 4K.

Gdzie kupić Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)

Według naszych danych Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW), to w serwisie Ceneo znajdziesz 58 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Mi Box S Smart TV.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)?

Najtaniej Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) aktualnie?

Aktualna cena Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW)?

Według serwisu Ceneo, Kamera Sportowa GoPro Hero 8 Black (CHDHX-801RW) posiada 58 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Kamera Sportowa GoPro Hero 9 Black (CHDHX-901-RW).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.