Historia ceny i opinie o Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 91.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 127.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 116.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 91.99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 127.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold

Witammy Symphony All Pink/Rose Gold to nowoczesna szczoteczka elektryczna działająca w technologii sonicznego ruchu. Jest to urządzenie akumulatorowe o bardzo wysokiej mocy drgań i wyciszonej obudowie, dzięki czemu mycie zębów staje się komfortowe. Szczoteczka jest wyposażona w pojemny akumulator, który po naładowaniu pozwala na 45 dni pracy przy dwukrotnym myciu zębów dziennie. Można ją ładować za pomocą dowolnych urządzeń zasilających USB i indukcyjnej ładowarki. Posiada 5 trybów szczotkowania oraz odliczanie 4 stref mycia, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dokładność i delikatność mycia zapewnia specjalnie zaprojektowany kształt główki. Szczoteczka ma luksusowo wyglądającą obudowę, która nie przenosi drgań na dłoń. Jest także wodoodporna, co pozwala na jej używanie w wannie i pod prysznicem. Dla nowych użytkowników pomocne będzie odliczanie 30 sekund na każdą część jamy ustnej oraz automatyczne wyłączanie po 2 minutach. Vitammy Symphony to idealna szczoteczka dla osób ceniących wygodę, efektywność i elegancki wygląd.

Gdzie kupić Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold

Według naszych danych Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold za kwotę 127.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.73 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold, to w serwisie Ceneo znajdziesz 116 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny SEYSSO Gold White.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold?

Najtaniej Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold można było kupić za 91.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold wynosi 127.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold posiada 116 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.