Historia ceny i opinie o SEYSSO Gold White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt SEYSSO Gold White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 429.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 679.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 112.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena SEYSSO Gold White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu SEYSSO Gold White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena SEYSSO Gold White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 429 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 679. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

SEYSSO Gold White

SEYSSO Gold White to elektryczna szczoteczka soniczna, która zdobyła najwyższą nagrodę na Targach CEDE 2018 w kategorii Profilaktyka higieny jamy ustnej – Gwiazde CEDE 2018. Urządzenie zasilane jest przez wydajny akumulator litowo-jonowy, który pozwala na użytkowanie szczoteczki przez 70 dni przy użytkowaniu dwa razy dziennie. Szczoteczka wyróżnia się wyjątkową prędkością - nawet do 96 000 drgań sonicznych na minutę oraz posiada pięć programów pracy, które różnią się ilością ruchów, amplitudą drgań oraz czasem pracy. Dodatkowo, technologia Dynamic Cleaning Technology+ wytwarza tysiące mikrobąbelków, które skutecznie docierają do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. W zestawie znajdują się trzy wymienne końcówki, w tym SEYSSO GOLD BLACK ANTI-PLAQUE. Szczoteczka zachwyca eleganckim designem i funkcjonalnością, a każdy jej element został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować skuteczność działania.

Gdzie kupić SEYSSO Gold White

Według naszych danych SEYSSO Gold White można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując SEYSSO Gold White za kwotę 679 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 67.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

SEYSSO Gold White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o SEYSSO Gold White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 112 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o SEYSSO Gold White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B Pro 790 Black (D16.524.UHX).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena SEYSSO Gold White?

Najtaniej SEYSSO Gold White można było kupić za 429 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena SEYSSO Gold White aktualnie?

Aktualna cena SEYSSO Gold White wynosi 679 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o SEYSSO Gold White?

Według serwisu Ceneo, SEYSSO Gold White posiada 112 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.