Historia ceny i opinie o PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42

PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 to elektryczna szczoteczka soniczna zasilana akumulatorem Li-Ion, która zapewnia śnieżnobiałe i zdrowe zęby dzięki zaawansowanej technologii sonicznej. Posiada różne programy czyszczenia o wysokiej i standardowej intensywności oraz czujnik siły nacisku, który informuje o zbyt mocnym dociskaniu, chroniąc dziąsła przed uszkodzeniem. Szczoteczka jest bezpieczna i delikatna dla wrażliwych miejsc, aparatów ortodontycznych i wypełnień, pomagając zapobiegać próchnicy i poprawiać stan zdrowia jamy ustnej. Gęsto ułożone włosie zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu użytkowania, co potwierdzają badania kliniczne. Produkt wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swoim funkcjom i technologii sonicznej, która jest przystosowana do różnych potrzeb użytkowników.

Gdzie kupić PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42

Według naszych danych PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Vitammy Symphony All Pink/Rose Gold.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42?

Najtaniej PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 aktualnie?

Aktualna cena PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42?

Według serwisu Ceneo, PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42 posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Smilesonic EX Red.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.