Historia ceny i opinie o Smilesonic EX Red

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smilesonic EX Red był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 310.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 734.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Smilesonic EX Red

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smilesonic EX Red. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smilesonic EX Red, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 310.61 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 348.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smilesonic EX Red

Smilesonic EX Red to elektryczna szczoteczka soniczna z akumulatorowym zasilaniem, która oferuje innowacyjne funkcje dla wygody użytkownika, takie jak inteligentny timer, pięć trybów czyszczenia (Clean, White, Polish, Gum Care, Sensitive) i wygodny design z długim czasem pracy baterii – do dwóch miesięcy na jednym ładowaniu. Wykonuje aż 96 000 ruchów na minutę, zapewniając skuteczne czyszczenie zębów. W zestawie znajduje się etui podróżne, ergonomiczna rączka z imponującym designem, włącznik/wyłącznik, przycisk zmiany trybu, wskaźnik naładowania, stabilny statyw do ładowania oraz cztery zróżnicowane końcówki: DailyCare, ShinyWhite, SensiTouch, OrthoClean. Końcówki wykonane są z wysokiej jakości włókien, dostosowane do różnych potrzeb użytkowników, od codziennego szczotkowania, poprzez usuwanie osadu i nadwrażliwości, aż po szczotkowanie z aparatem ortodontycznym.

Gdzie kupić Smilesonic EX Red

Według naszych danych Smilesonic EX Red można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smilesonic EX Red za kwotę 348.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smilesonic EX Red Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smilesonic EX Red, to w serwisie Ceneo znajdziesz 734 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smilesonic EX Red w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare Clean Care HX3212/42.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smilesonic EX Red?

Najtaniej Smilesonic EX Red można było kupić za 310.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Smilesonic EX Red aktualnie?

Aktualna cena Smilesonic EX Red wynosi 348.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Smilesonic EX Red?

Według serwisu Ceneo, Smilesonic EX Red posiada 734 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.