Historia ceny i opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 145.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 145.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 125opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 145.99 zł (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 145.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Według naszych danych Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym, to w serwisie Ceneo znajdziesz 125 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3673/11.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym?

Najtaniej Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym można było kupić za 145.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym wynosi 145.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym posiada 125 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.