Historia ceny i opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 138.69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 165.19.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 137.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 138.69 (wykryta w dniu: 2023-06-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 165.19. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Vitammy Pearl+ z etui podróżnym to elektryczne szczoteczki soniczne z akumulatorowym zasilaniem, które wykonują ruch soniczny zapewniając dokładne czyszczenie zębów i walkę z próchnicą. Szczoteczka posiada duże główki z włókien Dupont, dodatkowe elementy do masażu dziąseł i czyszczenia języka oraz funkcję odliczania czterech części po 30 sekund, co pozwala na równomierne umycie całej jamy ustnej. Wykonuje 41 000 drgań na minutę, a na jednym ładowaniu działa przez 45 dni, co czyni ją idealną do użytku w domu i w podróży. Szczoteczka idealnie nadaje się do utrzymania czystości aparatów nazębnych i innych urządzeń ortodontycznych, a także do usuwania płytki bakteryjnej, kamienia i przebarwień. W zestawie znajduje się etui podróżne, akumulator litowo-jonowy i ładowarka indukcyjna.

Gdzie kupić Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym

Według naszych danych Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym za kwotę 165.19 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.52 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym, to w serwisie Ceneo znajdziesz 137 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smilesonic EX Red.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym?

Najtaniej Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym można było kupić za 138.69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-21.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym wynosi 165.19 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Pearl+ z Etui Podróżnym posiada 137 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3673/11.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.