Historia ceny i opinie o VITAMMY PEARL+ NOIR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt VITAMMY PEARL+ NOIR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 128.25.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 168.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 137.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena VITAMMY PEARL+ NOIR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu VITAMMY PEARL+ NOIR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena VITAMMY PEARL+ NOIR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 128.25 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 168.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

VITAMMY PEARL+ NOIR

Szczoteczka elektryczna Vitammy Pearl+ Noir to innowacyjne urządzenie do higieny jamy ustnej. Dzięki akumulatorowemu zasilaniu po jednym ładowaniu można szczotkować zęby przez 45 dni, co jest wyjątkowo praktyczne zarówno w domu, jak i w podróży. W zestawie znajduje się etui, akumulator litowo-jonowy oraz ładowarka indukcyjna, co eliminuje konieczność kupowania baterii. Szczoteczka wykonuje ruch soniczny, dzięki czemu osiąga do 8 tysięcy obrotów na minutę i ponad 41 000 drgań, efektywnie usuwając płytkę bakteryjną i przebarwienia. Posiada funkcję odliczania czasu mycia poszczególnych części jamy ustnej i duże główki z włókien Dupont, które delikatnie masują dziąsła i czyścą język. Vitammy Pearl+ Noir jest idealna dla osób z aparatami ortodontycznymi, koronami czy mostami, a także w walce z kamieniem i próchnicą.

Gdzie kupić VITAMMY PEARL+ NOIR

Według naszych danych VITAMMY PEARL+ NOIR można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując VITAMMY PEARL+ NOIR za kwotę 168.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

VITAMMY PEARL+ NOIR Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o VITAMMY PEARL+ NOIR, to w serwisie Ceneo znajdziesz 137 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o VITAMMY PEARL+ NOIR w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt..

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena VITAMMY PEARL+ NOIR?

Najtaniej VITAMMY PEARL+ NOIR można było kupić za 128.25 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena VITAMMY PEARL+ NOIR aktualnie?

Aktualna cena VITAMMY PEARL+ NOIR wynosi 168.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o VITAMMY PEARL+ NOIR?

Według serwisu Ceneo, VITAMMY PEARL+ NOIR posiada 137 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B IO 4 Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.