Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1048.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 112.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt., oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1048.5 (wykryta w dniu: 2023-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. to ekskluzywny pakiet dla dwojga, który zawiera dwie sonicze szczoteczki: SEYSSO Gold White i SEYSSO Gold Black. Te elektryczne szczoteczki działają na zasilanie sieciowo-akumulatorowe i wykonują ruch soniczny, który zapewnia niezwykłą skuteczność czyszczenia zębów. Posiadają 5 trybów pracy dostosowanych do różnych potrzeb, w tym program CLEAN dla codziennego użytku, WHITE do usuwania przebarwień, POLISH do wyrównania powierzchni zęba, GUM CARE do stymulacji dziąseł i SENSITIVE dla osób o wrażliwych zębach. Dodatkowo, szczoteczki są wyposażone w innowacyjny System DCT+ - Technologię Dynamicznego Czyszczenia, co wyróżnia je na tle konkurencji.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. za kwotę 1299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt., to w serwisie Ceneo znajdziesz 112 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. można było kupić za 1048.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt.?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt. posiada 112 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny VITAMMY PEARL+ NOIR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.