Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 194.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 209 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 24opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/22/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 194.99 zł (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-22) wynosi 209 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Zestaw Szczoteczek Sonicznych 2 szt..

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum można było kupić za 194.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum wynosi 209 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Vitammy Platinum posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.