Historia ceny i opinie o Oral-B IO 4 Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B IO 4 Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 388.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B IO 4 Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B IO 4 Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B IO 4 Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 388. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B IO 4 Black

Oral-B IO 4 Black to elektryczna szczoteczka z rewolucyjną technologią iO™ oraz magnetycznym napędem, zapewniającym delikatne i skuteczne czyszczenie zębów dzięki mikrowibrującym włóknom i okrągłej główce zaprojektowanej we współpracy z dentystami. Posiada akumulatorowe zasilanie oraz wykonuje ruch rotacyjny i soniczny. Szczoteczka chroni dziąsła dzięki czujnikowi siły nacisku, który świeci na czerwono przy zbyt mocnym szczotkowaniu i na zielono przy prawidłowym. Dodatkowo, system ochrony dziąseł ostrzega przed zbyt mocnym naciskiem, a Smart Ring 360° podświetla się kolorowym światłem sygnalizując ukończenie zalecanego czasu szczotkowania. Oral-B IO 4 Black oferuje rewelacyjne, płynne i ciche szczotkowanie zapewniając najlepsze czyszczenie od pierwszego dnia użytkowania.

Gdzie kupić Oral-B IO 4 Black

Według naszych danych Oral-B IO 4 Black można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B IO 4 Black za kwotę 388 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B IO 4 Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B IO 4 Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B IO 4 Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny VITAMMY PEARL+ NOIR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B IO 4 Black?

Najtaniej Oral-B IO 4 Black można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B IO 4 Black aktualnie?

Aktualna cena Oral-B IO 4 Black wynosi 388 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B IO 4 Black?

Według serwisu Ceneo, Oral-B IO 4 Black posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare HX6806/03.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.