Historia ceny i opinie o Oral-B IO 4 Lavender

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B IO 4 Lavender był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 355.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 355.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B IO 4 Lavender

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B IO 4 Lavender. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B IO 4 Lavender, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 355 (wykryta w dniu: 2023-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 355. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B IO 4 Lavender

Oral-B IO 4 Lavender to elektryczna szczoteczka z magnetycznym napędem, która oferuje zarówno ruch rotacyjny jak i soniczny, dzięki czemu zapewnia dokładne czyszczenie zębów. Posiada rewolucyjną technologię IO od Oral-B, łączącą delikatną energię mikrowibrujących włókien i okrągłą główkę zaprojektowaną we współpracy z dentystami. Szczoteczka jest akumulatorowa i chroni dziąsła dzięki czujnikowi siły nacisku, który świeci na czerwono w przypadku zbyt mocnego szczotkowania i na zielono, gdy nacisk jest prawidłowy. Dodatkowo, Smart Ring 360° sygnalizuje ukończenie zalecanego przez dentystów 2-minutowego czasu szczotkowania, a płynne i ciche działanie urządzenia zapewnia komfort użytkowania. Oral-B IO 4 Lavender gwarantuje najlepsze czyszczenie Oral-B już od pierwszego dnia.

Gdzie kupić Oral-B IO 4 Lavender

Według naszych danych Oral-B IO 4 Lavender można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B IO 4 Lavender za kwotę 355 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B IO 4 Lavender Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B IO 4 Lavender, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B IO 4 Lavender w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Różowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B IO 4 Lavender?

Najtaniej Oral-B IO 4 Lavender można było kupić za 355 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B IO 4 Lavender aktualnie?

Aktualna cena Oral-B IO 4 Lavender wynosi 355 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B IO 4 Lavender?

Według serwisu Ceneo, Oral-B IO 4 Lavender posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny ORAL-B PULSONIC SLIM 2000 620450 CZARNY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.