Historia ceny i opinie o Vileda Ultramax Zestaw

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vileda Ultramax Zestaw był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 9.25.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 29.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1592.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Vileda Ultramax Zestaw

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vileda Ultramax Zestaw. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vileda Ultramax Zestaw, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 9.25 (wykryta w dniu: 2023-11-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 29.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vileda Ultramax Zestaw

Vileda Ultramax Zestaw to innowacyjne narzędzie do czyszczenia podłóg, które umożliwia mycie bez konieczności moczenia i brudzenia rąk. Mop płaski wyposażony jest w wygodne wiadro z wyciskaczem, co pozwala na łatwe wyżymenie mopa i utrzymanie czystości bez smug i zarysowań. Nakładka mopa obrotowego jest łatwa w montażu dzięki poręcznym klipsom i może być prana w temperaturze do 60 stopni. Wkład do mopa posiada dwa rodzaje włókien - białe do delikatnych powierzchni i czerwone do trudnych zabrudzeń, co pozwala na skuteczne czyszczenie bez użycia detergentów. Mop Vileda jest wysoce skuteczny, usuwa aż 99% bakterii przy użyciu samej wody i jest idealny do codziennego użytku. Zestaw zawiera mop płaski z drążkiem i nakładką oraz wiadro, co gwarantuje komfort pracy i oszczędność czasu.

Gdzie kupić Vileda Ultramax Zestaw

Według naszych danych Vileda Ultramax Zestaw można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vileda Ultramax Zestaw za kwotę 29.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 3.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vileda Ultramax Zestaw Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vileda Ultramax Zestaw, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1592 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vileda Ultramax Zestaw w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vileda Ultramax Zestaw?

Najtaniej Vileda Ultramax Zestaw można było kupić za 9.25 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-02.

🏷️ Jaka jest cena Vileda Ultramax Zestaw aktualnie?

Aktualna cena Vileda Ultramax Zestaw wynosi 29.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Vileda Ultramax Zestaw?

Według serwisu Ceneo, Vileda Ultramax Zestaw posiada 1592 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Syntezator Novation Bass Station II.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.