Historia ceny Vileda Ultramax Zestaw

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vileda Ultramax Zestaw był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 70.45 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 71.94 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 54 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1467opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6/28/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Vileda Ultramax Zestaw

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vileda Ultramax Zestaw. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vileda Ultramax Zestaw, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 70.45 zł (wykryta w dniu: 2021-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-28) wynosi 71.94 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Vileda Ultramax Zestaw

Według naszych danych Vileda Ultramax Zestaw można znaleźć w minimum 54 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Vileda Ultramax Zestaw

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vileda Ultramax Zestaw, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1467 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5.

Sprawdź również historia ceny Syntezator Novation Bass Station II.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Vileda Ultramax Zestaw?

Najtaniej Vileda Ultramax Zestaw można było kupić za 70.45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2021-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Vileda Ultramax Zestaw aktualnie?

Aktualna cena Vileda Ultramax Zestaw wynosi 71.94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Vileda Ultramax Zestaw?

Według serwisu Ceneo, Vileda Ultramax Zestaw posiada 1467 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.