Historia ceny Syntezator Novation Bass Station II

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Syntezator Novation Bass Station II był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1791 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1799 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 16opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12/6/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Syntezator Novation Bass Station II

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Syntezator Novation Bass Station II. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Syntezator Novation Bass Station II, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1791 zł (wykryta w dniu: 2021-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-12-06) wynosi 1799 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Syntezator Novation Bass Station II

Według naszych danych Syntezator Novation Bass Station II można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Syntezator Novation Bass Station II

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Syntezator Novation Bass Station II, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5.

Sprawdź również historia ceny Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Syntezator Novation Bass Station II?

Najtaniej Syntezator Novation Bass Station II można było kupić za 1791 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2021-12-06.

🏷️ Jaka jest cena Syntezator Novation Bass Station II aktualnie?

Aktualna cena Syntezator Novation Bass Station II wynosi 1799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-12-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Syntezator Novation Bass Station II?

Według serwisu Ceneo, Syntezator Novation Bass Station II posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.