Historia ceny i opinie o Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 81.57.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 113.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 43 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25458.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 81.57 (wykryta w dniu: 2022-03-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 113.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg

Obroża Bayer Foresto Dla Psa Powyżej 8 Kg to produkt do higieny psów służący do leczenia i zapobiegania infestacji pchłami i kleszczami aż do 8 miesięcy. Jest to obroża insektobójcza w kolorze szarym, bezzapachowa i wykazuje natychmiastową skuteczność przeciwpchelną po założeniu, chroni również otoczenie zwierzęcia przed rozwojem larw pcheł oraz może być stosowana jako element strategii zwalczania alergicznego pchlego zapalenia skóry. Foresto wykazuje także długotrwałą skuteczność roztoczobójczą, zabija kleszcze oraz odstrasza je, skutecznie działa przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom. W przypadku już występujących kleszczy przed założeniem obroży, zaleca się ich usunięcie, a działanie zapobiegające nowym infestacjom rozpoczyna się w ciągu 2 dni. Obroża Foresto jest również skuteczna w leczeniu infestacji wszołów i najlepiej jest ją zakładać przed początkiem sezonu kleszczowego.

Gdzie kupić Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg

Według naszych danych Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg można znaleźć w minimum 43 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg za kwotę 113.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25458 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Syntezator Novation Bass Station II.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg?

Najtaniej Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg można było kupić za 81.57 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-03-06.

🏷️ Jaka jest cena Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg aktualnie?

Aktualna cena Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg wynosi 113.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg?

Według serwisu Ceneo, Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg posiada 25458 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.