Historia ceny i opinie o Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 205.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2

Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 to nowoczesne urządzenie o wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości 4K UHD 120 Hz i z ekranem o przekątnej 55 cali. Dzięki zastosowaniu samoświecących pikseli OLED, telewizor oferuje niespotykane dotąd wrażenia z oglądania programów, filmów czy grania w gry, zapewniając perfekcyjną czerń i doskonałą paletę barw. Urządzenie posiada wbudowane tunery DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, a także łącza bezprzewodowe takie jak Bluetooth, Wi-Fi, LAN, HDMI 2.1, co umożliwia łatwe połączenie z innymi urządzeniami. Funkcja Smart TV oparta na systemie WebOS pozwala na korzystanie z aplikacji i serwisów internetowych. Prosty ekran zapewnia komfort oglądania z każdego miejsca w pomieszczeniu. Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 wyróżnia się na tle konkurencji dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, które sprawiają, że obraz jest bardziej realistyczny i dynamiczny.

Gdzie kupić Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2

Według naszych danych Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 205 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Obroża Bayer Foresto Dla Psa Pow. 8 Kg.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2?

Najtaniej Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 aktualnie?

Aktualna cena Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2?

Według serwisu Ceneo, Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2 posiada 205 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 SM-R177.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.