Historia ceny i opinie o Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 147.89.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 189.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49 (wykryta w dniu: 2022-10-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 147.89. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140

Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 to wysokiej jakości urządzenie o mocy 2400W, które zapewnia szybkie i efektywne suszenie włosów dzięki funkcji jonizacji i zimnemu nawiewowi. Posiada inteligentną technologię OPTIHeat oraz opcję Pro+ Style Shot, które umożliwiają kształtowanie i utrwalanie fryzury. Unikatowy koncentrator poprawia przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła. Dzięki 90% więcej jonów, włosy są pełne blasku i nie elektryzują się. W zestawie znajdują się również 2 nakładki do suszenia oraz instrukcja obsługi. Silnik suszarki jest trwały i wydajny, a opcja jonizacji sprawia, że włosy są zdrowe i pięknie wyglądają.

Gdzie kupić Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140

Według naszych danych Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 za kwotę 147.89 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.79 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140, to w serwisie Ceneo znajdziesz 189 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator IPL PHILIPS Lumea BRI958/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140?

Najtaniej Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 można było kupić za 49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-07.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 wynosi 147.89 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140?

Według serwisu Ceneo, Suszarka REMINGTON PROluxe AC9140 posiada 189 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Vileda Ultramax Zestaw.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.