Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 to akumulatorowa szczoteczka dla dzieci, przeznaczona do czyszczenia dziecięcych zębów z wykorzystaniem ulubionych postaci z filmu Disneya „Auta”. Posiada ruch oscylacyjny i rotacyjny, które umożliwiają dokładne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Wyjątkowo miękkie włókna szczoteczki są delikatne dla dziecięcych dziąseł i zębów. Szczotkowanie staje się zabawą dzięki kompatybilności z aplikacją Magic Timer Oral-B, która pomaga dzieciom szczotkować zęby przez zalecane 2 minuty, budując w nich dobre nawyki higieniczne. Akumulator zapewnia do 5 dni pracy bez konieczności ładowania. Szczoteczka zalecana jest dla dzieci od 3. roku życia i udowodniono, że usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Realme C25Y 4/128GB Szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-27.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12 posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Kernau KVCU 100.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.