Historia ceny i opinie o Odkurzacz Kernau KVCU 100

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Kernau KVCU 100 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 334.55.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 380.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Odkurzacz Kernau KVCU 100

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Kernau KVCU 100. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Kernau KVCU 100, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 334.55 (wykryta w dniu: 2023-03-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 380. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Kernau KVCU 100

Według naszych danych Odkurzacz Kernau KVCU 100 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Kernau KVCU 100 za kwotę 380 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Kernau KVCU 100 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Kernau KVCU 100, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Kernau KVCU 100 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Kernau KVCU 100?

Najtaniej Odkurzacz Kernau KVCU 100 można było kupić za 334.55 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Kernau KVCU 100 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Kernau KVCU 100 wynosi 380 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Kernau KVCU 100?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Kernau KVCU 100 posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids Auta D12.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.