Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 865.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 865 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster to przełomowe urządzenie wyposażone w rewolucyjny liniowy napęd magnetyczny, który precyzyjnie przekazuje moc do końcówek włókien zapewniając mikrowibracje dla skutecznego i przyjemnego czyszczenia. Została zaprojektowana z nowym czujnikiem siły nacisku, interaktywnym wyświetlaczem OLED oraz jest wspomagana sztuczną inteligencją rozpoznającą 16 obszarów powierzchni zębów. Dodatkowo Oral-B iO jest wyposażona w szybką magnetyczną ładowarkę oraz etui podróżne premium Power2Go, co czyni ją idealnym, ekskluzywnym i innowacyjnym rozwiązaniem dla osób pragnących najwyższej jakości czyszczenia zębów.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster za kwotę 899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3671/14.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster można było kupić za 865 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.