Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11

Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 to innowacyjne urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej, które dzięki zaawansowanej technologii sonicznej pozwala na osiągnięcie śnieżnobiałych i zdrowych zębów już po jednym tygodniu użytkowania. Posiada akumulatorowe zasilanie Li-Lon oraz wykonywany ruch soniczny, który umożliwia delikatne, ale skuteczne czyszczenie. Szczoteczka posiada różne programy czyszczenia o wysokiej lub standardowej intensywności, a także czujnik siły nacisku, który sygnalizuje gdy dociskana jest zbyt mocno. Dzięki temu, szczotkowanie jest bezpieczne i delikatne, nawet w wrażliwych miejscach, aparatach ortodontycznych i wypełnieniach. Dodatkowo, QuadPacer informuje o optymalnym czasie szczotkowania każdej części jamy ustnej, a SmarTimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty. Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji zaawansowaną technologią i funkcjonalnością.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 White Alabaster.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Gold Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.