Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 155 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 195 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 5opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 155 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 195 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Alfa Sonic Toothbrush.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars można było kupić za 155 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars wynosi 195 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.