Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 93.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 30 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 93 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 129. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl można znaleźć w minimum 30 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl za kwotę 129 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SMILESONIC KIDS DINO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl można było kupić za 93 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl wynosi 129 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oro Med Sonic Girl posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B D501 Star Wars.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.