Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 95.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 69 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 95.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu to przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat szczoteczka z motywami z filmu "Kraina Lodu 2". Posiada akumulatorowe zasilanie i wykonuje ruch oscylacyjny, dzięki czemu skutecznie usuwa płytkę bakteryjną, więcej niż zwykła szczoteczka manualna. Ma delikatny tryb czyszczenia, okrągłą główkę przystosowaną do małych jam ustnych oraz miękkie włókna, które są delikatne dla wrażliwych dziąseł. Zestaw zawiera cztery naklejki, które pozwalają spersonalizować rączkę, a produkt jest kompatybilny z aplikacją Disney Magic Timer od Oral-B, co zwiększa atrakcyjność szczoteczki dla dzieci.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu za kwotę 95.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.55 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu, to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka REMINGTON Omniblade HG1000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu można było kupić za 69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu wynosi 95.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.