Historia ceny i opinie o Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 68.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 68.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 68.99 (wykryta w dniu: 2024-01-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 68.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods

Według naszych danych Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods za kwotę 68.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Disney Kraina Lodu.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods?

Najtaniej Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods można było kupić za 68.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-05.

🏷️ Jaka jest cena Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods aktualnie?

Aktualna cena Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods wynosi 68.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods?

Według serwisu Ceneo, Walkmaxx Elektryczny Masażer Antycellulitowy Innovagoods posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka ETA Fenite 6 II Czarny (ETA532190010).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.