Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 253.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 85.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 253 (wykryta w dniu: 2024-01-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E

Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E to nowoczesne urządzenie w czarnym kolorze o mocy 800 W, wyposażone w technologię jonizacji oraz ceramiczną powłokę, która zapewnia równomierne nagrzewanie i domknięcie łusek włosów. Dzięki temu włosy są gładkie, lśniące i nie elektryzują się. Urządzenie posiada regulację temperatury oraz dwie wymienne szczotki o różnych średnicach (40mm i 50mm), które idealnie sprawdzą się do stylizacji włosów krótkich, długich oraz grzywek. Włosie z dzika i nylonu z końcówkami z żywicy gwarantują doskonałe rezultaty, a obrotowa funkcja ułatwia codzienną stylizację. Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E to idealny wybór dla osób poszukujących profesjonalnego urządzenia do domowego użytku.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E

Według naszych danych Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E, to w serwisie Ceneo znajdziesz 85 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E?

Najtaniej Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E można było kupić za 253 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E posiada 85 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka Braun BRAS720E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.