Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka Braun BRAS720E

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka Braun BRAS720E był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 204.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Suszarko-lokówka Braun BRAS720E

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka Braun BRAS720E. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Braun BRAS720E, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179.99 (wykryta w dniu: 2024-01-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 204. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarko-lokówka Braun BRAS720E

Suszarko-lokówka Braun BRAS720E to urządzenie o mocy 700 W, które łączy w sobie funkcję suszenia i modelowania włosów. Wyróżnia się czarnym kolorystycznie designem oraz ceramiczną powłoką, która chroni włosy przed przegrzaniem i zapewnia im zdrowy wygląd. Dzięki możliwości regulacji temperatury, użytkownik może dostosować ją do indywidualnych potrzeb swoich włosów, co jest dużym atutem na tle konkurencji.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka Braun BRAS720E

Według naszych danych Suszarko-lokówka Braun BRAS720E można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarko-lokówka Braun BRAS720E za kwotę 204 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarko-lokówka Braun BRAS720E Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka Braun BRAS720E, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka Braun BRAS720E w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Braun BRAS720E?

Najtaniej Suszarko-lokówka Braun BRAS720E można było kupić za 179.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-05.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka Braun BRAS720E aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka Braun BRAS720E wynosi 204 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka Braun BRAS720E?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka Braun BRAS720E posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss Hydro Fusion AS774E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.