Historia ceny i opinie o BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 277.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 277.99 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE

Prostownica BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE to nowoczesne urządzenie do stylizacji włosów wykorzystujące unikalną technologię EP TECHNOLOGY 5.0, która umożliwia idealne prostowanie zarówno mokrych jak i suchych włosów jednym pociągnięciem. Posiada płytki z nową powłoką z mikrocząsteczek metali, które zapewniają gładkie prostowanie i ochronę włosów przed tarciem. Wyposażona w automatyczny element grzejny Advanced Heat Management, pozwala na precyzyjne ustawienie i utrzymanie temperatury z dokładnością do 0,5°C. Dzięki systemowi wentylacji Vent&Chanel prostownica umożliwia użytkowanie bez suszenia wstępnego na mokrych włosach, chroniąc naturalną wilgoć i wzmacniając działanie produktów do pielęgnacji. Rezultatem jest bardziej błyszczące i miękkie włosy, a także oszczędność czasu podczas stylizacji.

Gdzie kupić BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE

Według naszych danych BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BaByliss Pro BAB3025E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE?

Najtaniej BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE można było kupić za 277.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE aktualnie?

Aktualna cena BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE?

Według serwisu Ceneo, BaByliss PRO Wet & Dry BAB2073EPE posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss PRO BAB2770E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.