Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 139.89.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 49.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 139.89. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096

Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 to profesjonalne urządzenie o mocy 2400W z wytrzymałym silnikiem AC i prędkością nawiewu wynoszącą 140km/h, co gwarantuje szybkie suszenie włosów. Posiada funkcję jonizacji, która zmniejsza elektryzowanie się włosów i dodaje im blasku dzięki ceramicznej kratce wylotu powietrza pokrytej powłoką Silk. Urządzenie oferuje 2 ustawienia prędkości nawiewu oraz 3 ustawienia temperatury, a funkcja Turbo boost zwiększa prędkość przepływu powietrza o 10% by skrócić czas suszenia. Dodatkowo, suszarka posiada prawdziwy zimny nawiew do utrwalenia fryzury, wąski koncentrator, dyfuzor, wyjmowaną tylną kratkę ułatwiającą czyszczenie, uchwyt do zawieszenia oraz długi 3m przewód.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 za kwotę 139.89 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096, to w serwisie Ceneo znajdziesz 49 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Fox Smart Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 można było kupić za 45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 wynosi 139.89 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096 posiada 49 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.