Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Fox Smart Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 159.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 195.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 123.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Fox Smart Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Fox Smart Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Smart Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 159 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 195.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Fox Smart Black

Suszarka do włosów Fox Smart Black to profesjonalne, kompaktowe urządzenie o mocy 2100W, które charakteryzuje się nie tylko dużą mocą silnika, ale również jonizacją, funkcją chłodnego powietrza oraz designerskim wyglądem. Wyposażona w przełącznik o żywotności 10 000 przełączeń i obudowę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na wysokie temperatury. Dzięki oryginalnemu, wysokiej jakości silnikowi, suszarka może pracować ciągle i bezawaryjnie przez ponad 1000 godzin. Z funkcją chłodnego powietrza umożliwia optymalne dostosowanie temperatury suszenia, a jonizacja nawilża włosy po każdym użyciu, skraca czas suszenia o połowę i minimalizuje efekt elektryzowania się i przesuszenia włosów. Dodatkowo suszarka jest wyposażona w 2 nasadki i posiada wbudowany generator jonów ujemnych dla gładkich, lśniących i miękkich włosów.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Fox Smart Black

Według naszych danych Suszarka do włosów Fox Smart Black można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Fox Smart Black za kwotę 195.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Fox Smart Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 123 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Fox Smart Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Smart Black?

Najtaniej Suszarka do włosów Fox Smart Black można było kupić za 159 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Fox Smart Black aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Fox Smart Black wynosi 195.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Black?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Fox Smart Black posiada 123 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.