Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269.86.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 343.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269.86 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 343. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic

Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic to profesjonalne urządzenie o mocy 2000W, produkowane w Szwajcarii przez markę VALERA, która od ponad 55 lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości sprzętu do stylizacji włosów. Suszarka jest wyposażona w technologię Smart Airflow Technology, która umożliwia szybsze suszenie o 20%, oraz opatentowany przez firmę Valera system ROTOCORD, dzięki któremu kabel nigdy się nie plącze. Ma aktywną jonizację z generatorem ujemnych jonów, co zapobiega elektryzowaniu się włosów i sprawia, że są one zdrowe i idealnie wygładzone. Jest mała i kompaktowa, jej długość bez koncentratora to tylko 19 cm, a waga ok. 420 gram. Suszarka posiada również specjalnie zabezpieczone elementy grzewcze, które równomiernie rozprowadzają ciepło i chronią włosy, także ich kolor._VALERA SXJ7500 RC ROTOCORD SWISS SILENT IONIC posiada też 3 temperatury i 2 prędkości, co daje aż 6 kombinacji ustawień.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic

Według naszych danych Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic za kwotę 343 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic, to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS SERIA 5000 BHD510/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic?

Najtaniej Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic można było kupić za 269.86 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic wynosi 343 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Valera Swiss Silent JET 7500 Light Ionic posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów Fox Smart Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.