Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 109.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 109 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 119. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth

Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth to urządzenie o mocy 2200W, które zapewnia szybkie suszenie włosów i wysoką wydajność. Posiada funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, a także zimny nawiew, który utrwala fryzurę i nadaje włosom dodatkową gładkość. Dzięki pierścieniowi z mikrocząstkami odżywki z dodatkiem kokosa, suszarka odżywia włosy, czyniąc je gładkimi i odżywionymi przez cały dzień. Urządzenie posiada również 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości, co pozwala na idealne dopasowanie trybu stylizacji do rodzaju włosów. Dodatkowo, suszarka wyposażona jest w koncentrator, który przyspiesza suszenie, uchwyt do zawieszania dla wygodnego przechowywania oraz dyfuzor zwiększający naturalną objętość loków. Wszystkie te cechy sprawiają, że suszarka Remington Coconut Smooth D5901 jest rewolucją w stylizacji włosów i wyróżnia się na tle konkurencji.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth

Według naszych danych Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth za kwotę 119 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Silk AC9096.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth?

Najtaniej Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth można było kupić za 109 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth wynosi 119 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Remington D5901 Coconut Smooth posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów Remington Air3D D7777.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.