Historia ceny i opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 318.88.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 359.75.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 318.88 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 359.75. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 to wydajne urządzenie o mocy 700W, które zapewnia szybkie i łatwe przygotowywanie soków z różnych rodzajów owoców i warzyw. Posiada dwie prędkości obrotów oraz duży pojemnik na sok o pojemności 2 l. Wszystkie części, które mają kontakt z żywnością, są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego bez BPA, co gwarantuje zdrowe przygotowanie napojów. Dodatkowo urządzenie posiada wygodne funkcje takie jak Safety stop, DripStop czy możliwość mycia części w zmywarce, co ułatwia utrzymanie czystości i higieny. Wysokiej jakości sitko ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką wydajność pozyskiwania soku, a silnik uruchamia się tylko wtedy, gdy sokowirówka jest prawidłowo zmontowana, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Gdzie kupić Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0

Według naszych danych Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 za kwotę 359.75 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.98 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Kenwood JE850.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0?

Najtaniej Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 można było kupić za 318.88 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 wynosi 359.75 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0 posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres De'Longhi PRIMADONNA SOUL ECAM 610.55.SB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.