Historia ceny i opinie o Sokowirówka Kenwood JE850

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Kenwood JE850 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 643.53.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Sokowirówka Kenwood JE850

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Kenwood JE850. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Kenwood JE850, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 643.53 (wykryta w dniu: 2023-11-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Sokowirówka Kenwood JE850

Według naszych danych Sokowirówka Kenwood JE850 można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Kenwood JE850 za kwotę 699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 69.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Kenwood JE850 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Kenwood JE850, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Kenwood JE850 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Squeezer Kuvings do Cytrusów do Modelu Wyciskarki Revo830.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Kenwood JE850?

Najtaniej Sokowirówka Kenwood JE850 można było kupić za 643.53 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-04.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Kenwood JE850 aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Kenwood JE850 wynosi 699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Kenwood JE850?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Kenwood JE850 posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25A0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.