Historia ceny i opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 334.86.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 389.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 334.86 (wykryta w dniu: 2023-06-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 389. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 to urządzenie o mocy 700W z dwoma prędkościami obrotów i pojemnym 2 litrowym pojemnikiem na sok. Posiada funkcję automatycznego oddzielania miąższu, co ułatwia przygotowywanie soków. Części z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu przygotowywanie soków jest bezpieczne i zdrowe. Sokowirówka jest wyposażona w mocny silnik, który pozwala na szybkie i efektywne odwirowywanie soku z twardych lub miękkich owoców i warzyw. Poszczególne części można myć w zmywarce, co ułatwia czyszczenie. Dzięki funkcji DripStop można wylewać sok bez rozlewania, a wysokiej jakości sitko ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność odwirowywania. Silnik uruchamia się tylko wtedy, gdy sokowirówka jest prawidłowo zmontowana, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 łączy w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, czyniąc ją idealnym wyborem dla miłośników zdrowych soków.

Gdzie kupić Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0

Według naszych danych Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 za kwotę 389 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25G0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0?

Najtaniej Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 można było kupić za 334.86 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-22.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 wynosi 389 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Bosch VitaJuice 2 MES25C0 posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka Bosch VitaJuice 3 MES3500.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.