Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 739 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 35opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 zł (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-25) wynosi 739 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea), to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Sony A6000 Czarny Body.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) wynosi 739 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.