Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 625.31.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 39.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 625.31. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) to nowoczesny zegarek sportowy o fioletowym wyglądzie, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Wyposażony jest w wbudowany odbiornik GPS oraz czujnik tętna, co pozwala na monitorowanie aktywności takich jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, siłownia, fitness i turystyka. Dzięki funkcjom takim jak alarm, datownik, krokomierz, lokalizator GPS, monitor snu, pomiar tętna czy powiadomienia o połączeniach i SMS, smartwatch Garmin Venu Sq umożliwia kompleksową kontrolę nad zdrowiem i aktywnością użytkownika. Jego jasny, kolorowy wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt danych, a długa żywotność baterii – nawet do 6 dni pracy bez konieczności ładowania – sprawia, że jest to idealne urządzenie do codziennego użytkowania. Smartwatch charakteryzuje się eleganckim stylem, jest wytrzymały dzięki szkłu Corning® Gorilla® Glass 3, lekkiej aluminiowej ramie i wygodnemu silikonowemu paskowi. Dodatkowo, funkcje takie jak monitor energii Body Battery™ czy pulsoksymetr pozwalają na bardziej szczegółowe śledzenie stanu zdrowia i kondycji użytkownika.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) za kwotę 625.31 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 62.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea), to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) wynosi 625.31 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea) posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.