Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2198.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2198.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2198 (wykryta w dniu: 2024-01-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 2198. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar

Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar to zaawansowany technologicznie zegarek sportowy, przeznaczony do wielu aktywności, takich jak bieganie, golf, narty, snowboard, pływanie czy rower. Cechuje się lekką obudową z tworzyw sztucznych o rozmiarze 46,5mm i posiada dotykowy, transreflektywny wyświetlacz o przekątnej 1,3" czytelny nawet w pełnym słońcu. Oferuje zaawansowane funkcje treningowe, monitoring aktywności, nawigację z mapami, płatności Garmin Pay i powiadomienia z telefonu. Wyposażony jest w nowy moduł GPS z obsługą wielu systemów GNSS, technologią SATIQ, czujnik tętna 4 generacji z pulsoksymetrem i możliwość pomiaru zmienności tętna. Bateria w trybie smartwatcha wytrzymuje do 15 dni, a z GPS do 42h. Zapewnia zaawansowane analizy kondycji i efektów treningów, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar

Według naszych danych Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar za kwotę 2198 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 219.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar?

Najtaniej Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar można było kupić za 2198 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar wynosi 2198 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Forerunner 955 Solar posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Suunto 9 G1 Baro Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.