Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 578.03.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 646.64.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 578.03 (wykryta w dniu: 2023-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 646.64. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)

Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) to damski smartwatch z Bluetooth, ANT+ i przekątną ekranu 1,3 cala współpracujący z systemami Android i iOS. Oferuje funkcje GPS, wodoodporność, pulsometr i pasek z tworzywa sztucznego. Wyposażony w jasny, kolorowy wyświetlacz zachęca do aktywności fizycznej, monitoruje stan zdrowia i oferuje treningi jogi, wydolnościowe, siłowe oraz pilates. Umożliwia odbieranie wiadomości e-mail, SMS-ów i alertów oraz odpowiadanie na wiadomości tekstowe z telefonu z systemem Android. Posiada również funkcję wykrywania zagrożenia oraz możliwość wysyłania lokalizacji do kontaktów podczas aktywności na powietrzu.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) za kwotę 646.64 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 64.66 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 SM-R900 40mm (Srebrny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) można było kupić za 578.03 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) wynosi 646.64 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Venu Sq (Biały) posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Garmin Venu Sq (Orchidea).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.