Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1789.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2039.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 324.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1789 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 2039. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar to wytrzymały i zaawansowany technologicznie zegarek sportowy, który wyróżnia się zasilanym energią słoneczną wyświetlaczem o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach. Urządzenie zostało przetestowane pod kątem zgodności z amerykańskimi normami wojskowymi, co świadczy o jego solidności. Posiada funkcję PacePro, która pomaga utrzymać tempo podczas biegu, dostosowując nawigację do nachylenia terenu. Zegarek oferuje mapy TopoActive Europy i narciarskie, pozwalające na nawigację i ocenę trudności stoków w 2000 ośrodkach narciarskich. Menedżer zasilania pozwala na monitorowanie czasu pracy baterii i wprowadzanie zmian, aby wydłużyć czas działania urządzenia. Posiada także zaawansowane statystyki efektywności, w tym dane dotyczące dynamiki biegu, pułapu tlenowego, czasu regeneracji i inne. Smartwatch wyposażony jest w profile aktywności dla różnych sportów, takich jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy narciarstwo przełajowe. Funkcja ClimbPro pozwala na wyświetlanie informacji o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach. Zegarek posiada również pulsometr, kompas, krokomierz, lokalizator GPS, monitor snu, pomiar ciśnienia, pomiar tętna, pomiar stresu i pulsoksymetr, co czyni go idealnym towarzyszem dla osób aktywnych i dbających o zdrowie.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar

Według naszych danych Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar za kwotę 2039 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 203.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar, to w serwisie Ceneo znajdziesz 324 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Venu Sq (Szary).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar?

Najtaniej Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar można było kupić za 1789 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar wynosi 2039 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar posiada 324 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.