Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1997.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 499.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1997 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 2349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro to zaawansowany zegarek dla aktywnych osób, który łączy funkcje sportowe z możliwościami smartwatcha. Jest to czarny pulsometr z wbudowanym odbiornikiem GPS i czujnikiem tętna, idealny do biegania, pływania, jazdy na rowerze, treningów na siłowni, a nawet do triathlonu. Posiada szereg funkcji takich jak alarm, datownik, kompas, krokomierz, lokalizator GPS, miernik wysokości, monitor snu, pomiar tętna, powiadomienia o połączeniach i sms, przebyty dystans, spalone kalorie, stoper, wirtualny przeciwnik, wyszukiwanie telefonu, wzywanie pomocy, pomiar rytmu, płatności zegarkiem, odtwarzacz muzyki, liczenie powtórzeń, pulsoksymetr oraz licznik prędkości. Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro wyróżnia się na tle konkurencji dzięki precyzyjnemu pomiarowi parametrów organizmu, synchronizacji z aplikacjami do odtwarzania muzyki oraz wbudowanym mapom i nawigacji GPS, co pozwala na korzystanie z urządzenia bez dostępu do internetu. Jest to niezastąpiony towarzysz dla osób dbających o kondycję oraz zdrowie, który pomaga maksymalizować efekty treningów i monitorować postępy.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Według naszych danych Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro za kwotę 2349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 234.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 499 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Suunto 9 G1 Baro Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro?

Najtaniej Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro można było kupić za 1997 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro wynosi 2349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro posiada 499 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R800 46mm (Srebrny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.