Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1997 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2199 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 485opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1997 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-30) wynosi 2199 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro

Według naszych danych Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 485 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy S22 5G SM-S901 8/256GB (Zielony).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro?

Najtaniej Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro można było kupić za 1997 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro wynosi 2199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro posiada 485 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.