Historia ceny i opinie o Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 549.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1034.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 61.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 549 (wykryta w dniu: 2022-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 1034. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)

Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm jest nowoczesnym i eleganckim urządzeniem, które łączy w sobie funkcje smartwatcha oraz zegarka analogowego. Posiada wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, pojemność baterii 270mAh, oraz współpracuje z systemem Android i iOS. Urządzenie oferuje funkcje takie jak GPS, wodoodporność, pulsometr, Bluetooth, a także głośnik. Jest kompatybilny z Wi-Fi, a rodzaj paska to gumowy. Dostępne w różnych kolorach, z możliwością personalizacji i doborem paska, który najlepiej wyrazi indywidualny styl użytkownika. Galaxy Watch zapewnia długi czas pracy baterii i tryb Always On Watch, który umożliwia ciągłe wyświetlanie godziny, bez konieczności naciskania przycisku. Idealny zarówno na oficjalne okazje, jak i podczas treningu.

Gdzie kupić Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)

Według naszych danych Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) za kwotę 1034 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 103.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 61 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Solar.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)?

Najtaniej Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) można było kupić za 549 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) wynosi 1034 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny) posiada 61 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 SM-R900 40mm (Srebrny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.