Historia ceny i opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 48.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 69.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 38 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 186.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 48.9 (wykryta w dniu: 2024-01-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 69.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe marki Xiaomi, które oferują wiele dodatkowych funkcji. Posiadają redukcję szumów mikrofonu, wymienne wkładki do uszu, mikrofon i przyciski sterowania. Dodatkowo, mają etui ładujące, które pozwala na długie użytkowanie bez konieczności ładowania. Są lekkie, ergonomiczne i zapewniają komfort użytkowania nawet podczas ćwiczeń. Łączą się z urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.2, co gwarantuje stabilną transmisję i skuteczną ochronę przed zakłóceniami. Bateria słuchawek pozwala na 18 godzin pracy, a port ładowania Type-C na 5 godzin użytkowania po jednym ładowaniu. Tryb niskiego opóźnienia dla graczy zapewnia precyzyjny dźwięk i wciągające wrażenia w grach. Słuchawki mają również czułe sterowanie dotykowe, co ułatwia obsługę.

Gdzie kupić Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny

Według naszych danych Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny można znaleźć w minimum 38 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny za kwotę 69.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 186 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny?

Najtaniej Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny można było kupić za 48.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-14.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny wynosi 69.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Czarny posiada 186 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510BT Różowe.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.